Harmonijkowy Atak

26 listopada Kawiarnia Fama
godz. 22:00 Bilety: 10 zł

Harmonijkowy Atak

 

Po 6 latach od ukazania się płyty „Harmonijkowy Atak”, wybitni polscy harmonijkarze po raz drugi spotykają się na jednej scenie i w studio nagraniowym.

Podczas Jesieni z Bluesem w 2010 odbył się pierwszy koncert nowego harmonijkowego ataku. Na jednej scenie spotkali się: Tomek Kamiński, Bartek Łęczycki, Łukasz Wiśniewski i Michał Kielak, wsparci muzykami krakowskiego zespołu Blue Machine. Jakby tego było mało, w projekcie tym wziął również udział znany doskonale fanom muzyki bluesowej gitarzysta i wokalista Jacek Jaguś (J.J. Band). Do tego gościnnie zaśpiewał Bartek Przytuła.

Harmonijkowy Atak

Harmonijkowy Atak

Muzyka, jaką ma do zaoferowania taki „dream team” siłą rzeczy nie może ograniczyć się tylko do bluesa.

Koncert promujący nową płytę ma pokazać publiczności, jak wszechstronnym instrumentem może być harmonijka ustna i jak wiele brzmień drzemie w tym niewielkim instrumencie. Każdy z muzyków biorących udział w tym projekcie reprezentuje inny, rozpoznawalny styl. Na koncercie spodziewać się więc można bardzo wiele energii i spontaniczności. Będzie to atak z pewnością zmasowany i z góry zapowiadający sukces przedsięwzięcia.

Harmonijkowy Atak nie jest i tym razem projektem tylko koncertowym, ale wiąże się też z wydaniem nowego albumu.

Harmonijkowy Atak

Harmonijkowy Atak

Skład:

Tomek Kamiński – harmonijka

Bartek Łęczycki – harmonijka

Michał Kielak – harmonijka

Łukasz Wiśniewski- harmonijka, śpiew

Jacek Jaguś – gitara, śpiew

Piotr Grząślewicz – gitara

Aleksander Sroka – bas

Adam Partyka – perkusja