Terry Lovique Armstrong & The Black International Gospel (USA/DE)

Początek: 21 listopada 2013 19:00
Bilety: Przedsprzedaż: 15.00 zł W dniu imprezy: 20.00 zł
Location: Kino Forum ul. Legionowa 5 15-281 Białystok

Terry Lovique Armstrong (USA/DE), wszechstronnie uzdolniona wschodząca gwiazda, urodził się w Bassett w stanie Wirginia.

Bez względu na to, jaki typu muzyki mu się zaproponuje, on zamieni ją w coś specjalnego. Jego niezliczone talenty sięgają od rocka do opery. Koniecznie trzeba zobaczyć jego dar porywania publiczności, dzięki któremu porusza najgłębsze warstwy duszy.
Jego wyjątkowy talent nie kończy się na wykonywaniu piosenek; możemy go podziwiać w całym projekcie obejmującym role ich twórcy, producenta, aktora, aranżera, a nawet menadżera.

Studiował muzykę na wydziale sztuki scenicznej pod kierunkiem wybitnego doktora Aldricha Adkinsa na Virginia State University. Studiując na VSU odbywał tourne z chórami Virginia State University Concert Choir, University Gospel Choir i Richmond Tri-City Mass Choir jako wokalista wiodący. Praca z chórem dała mu możliwość śpiewania podkładów dla największych i uznanych legend muzyki gospel. Ich lista to jak „Kto jest kim” muzyki gospel: Tramaine Hawkins, Vickie Winans, LaShun Paces Rhodes, Vanessa Bell Armstrong, Shirley Ceasar, Take 6, Darryl Coley, John P. Kee, Richard Smallwood i wielu innych…

Wywodząc się z takiego środowiska, wydaje się, że nie ma nic dziwnego w tym, że zyskał jeszcze większe uznanie po przeprowadzce ze Stanów do Europy.

Terry Lovique założył „BLACK INTERNATIONAL GOSPEL SINGERS” w roku 2006 w Berlinie. Grupa składa się z profesjonalnych twórczych artystów z wielu krajów, którzy się zeszli, by śpiewać wspaniałe pieśni gospel. „B.I.G.S.” wykorzystują różne style muzyki gospel – od tradycyjnych po nowoczesne. W koncertach udział biorą rozmaici wykonawcy, którzy obdarowują nas swoimi interpretacjami bożych pieśni gospel! Trzeba je koniecznie zobaczyć – z pewnością Was poruszy i sprawi Wam radość!