Test wiedzy “33 pytania na 33. Jesień z Bluesem” i koncert 48 Godzin

Test wiedzy „33 pytania na 33. Jesień z Bluesem”

Interesujesz się bluesem? Uczestniczysz w Jesieni z Bluesem od samego początku, a może jesteś fanem dopiero od niedawna? Wiesz wszystko lub prawie wszystko o festiwalu? Sprawdź swoją wiedzę o Jesieni z Bluesem, weź udział w naszym teście! Na Laureatów czekają atrakcyjne nagrody!

W czasie liczenia głosów – koncert zespołu 48 Godzin.

Jeżeli się wahasz i martwisz, że Twoja wiedza jest niewystarczająca, uspokajamy: na pewno sobie poradzisz, bo nasz test to przede wszystkim dobra zabawa i nauka!

48 Godzin

Mirek Kłosowski – gitara, wokal
Janusz Nowowsiak – harmonijka
Kuba Szumarski – bas
Grzegorz Poznański – gitara
Grzegorz Pawłowicz – perkusja

Zespół rozpoczął działalność w Białymstoku około roku 1984. Założycielem i liderem zespołu jest grający na gitarze i harmonijce oraz śpiewający Mirosław Kłosowski. Nazwa zespołu pochodzi od obowiązującego w stanie wojennym paragrafu pozwalającego zatrzymać na 48 godzin każdego  obywatela.

Zespół od początku gra bluesa i wszystko co się z bluesem kojarzy. W latach 80. uczestniczył z powodzeniem w ogólnopolskich muzycznych konkursach, m.in. w Ogólnopolskim Młodzieżowym Konkursie Piosenki OMPP i w Konkursie Wokalistów Jazzowych w Zamościu. Lata 90. to występy na Jesieni z Bluesem, Rawie Blues, w klubach, podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i na innych imprezach muzycznych. Aktualnie zespół pracuje nad najnowszą płytą, która ukaże się w październiku 2017

Wydarzenie odbywa się w ramach Blues Fama.

http://jesienzbluesem.pl/wp-admin/post.php?post=68&action=edit